Harrastustoimikunta

Koko harrastustoimikunnan tavoitat sähköpostitse: harrastustoimikunta@lagottoromagnolo.fi


Harrastustoimikunnan tavoitteena on edistää harrastamista lagotto romagnolojen kanssa ja kannustaa omistajia tuomaan koiriensa parhaat puolet esille myös niiden harrastusominaisuuksien osalta.

Harrastustoimikunnan kokoonpano:

Anu Puustinen

Ivalo

anupuustinen81@gmail.com

(Valittu kaudelle 2019-2020.)

Laura Rontu

Oulu

laura.rontu@hotmail.com

(Valittu kaudelle 2019-2020.)

Terhi Pekkala

Saariselkä

terhi.pekkala@gmail.com

(Hallituksen edustaja)

Tuuli Komulainen

Joensuu

(Valittu kaudelle 2018-2019.)

Nea Rautanen

Salo

nea.rautanen@gmail.com

(Valittu kaudelle 2018-2019.)

Sara Kaaja

Turku

Sarakaaja@gmail.com

(Valittu kaudelle 2018-2019.)

Minttu Lindgren

Kirkkonummi

minttu.lindgren@hotmail.com

(Valittu kaudelle 2019-2020.)


Lajia voi oppia myös katsomalla. Agilityn SM-kisakatsomo turkulaisittain.