Hallitus

Koko hallituksen tavoitat sähköpostitse: hallitus@lagottoromagnolo.fi

Puheenjohtaja:

Ossi Närvänen

Helsinki

ossi.lagotto@gmail.com

044 978 5550

(Valittu kaudelle 2020-2021.)

Sihteeri, hallituksen jäsen:

Mari Holm

Helsinki

mari.holm1@gmail.com

(Valittu kaudelle 2020-2021.)

Varapuheenjohtaja:

Eija Kalske

Askola

eija.kalske@gmail.com

045 3556319

(Valittu kaudelle 2021-2022.)

Hallituksen jäsen:

Hanna Salovuori

Talma (Sipoo)

hanna.salovuori@gmail.com

(Valittu kaudelle 2020-2021.)

Hallituksen jäsen:

Esa Liedes

Vantaa

esa.liedes@gmail.com

(Valittu kaudelle 2020-2021.)

Hallituksen jäsen:

Frey Nybergh

Helsinki

frey.nybergh@gmail.com

(Valittu kaudelle 2021-2022.)

Hallituksen jäsen:

Tuija Lahti

Mäntsälä

tuija.lahti.m@gmail.com

(Valittu kaudelle 2021-2022.)

Varajäsen:

Ida Danielsson

Rovaniemi

ida.amd@gmail.com

(Valittu kaudelle 2021.)

Varajäsen:

Laura Rantapuu

Espoo

laura.rantapuu@kolumbus.fi

(Valittu kaudelle 2021.)

Varajäsen:

Julia Mertala

Vaasa

julia.mertala@gmail.com

(Valittu kaudelle 2021.)

Hallituksen kokouspäivät 2021: 9.1. / 20.2. / 11.3. / 24.4. / 20.5. / 19.6. / 22.7. / 14.8. / 16.9. / 9.10. / 20.11.

Jäsensihteeri ja rahastonhoitaja:

Jäsensihteeri lähettää jäsenmaksulaskut ja kasvattajapalstamaksut sekä ylläpitää jäsenluetteloa ja kasvattajapalstaa. Ilmoita yhteystietojesi muutokset jasenlagotto@gmail.com

Laskujen osoite:

Suomen Lagottoklubi ry,

Tarja Työläjärvi

Arkkitehdinkatu 20 A 6, 33720 Tampere

puh. 044 346 2567

jasenlagotto@gmail.com

Suomen Lagottoklubi ry:n tilinumero

ITELFIHH FI55 4260 0010 3222 50